Pracovní příležitosti

Bez nahraného životopisu nejsou výsledky optimalizovány.

HR Generalist

V rámci skupiny Thein Industry budujeme portfolio ze strojírenských společností, které se vzájemně doplňují a vytváříme tak bezkonkurenční škálovatelnost projektů a služeb v průmyslovém prostředí. Podstatná část našeho portfolia je zaměřená na železniční průmysl a zahrnuje komplexní služby od pronájmu lokomotiv až po zakázkovou výrobu a opravu jejich komponentů.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR Generalist, který/á bude pravou rukou CEO, managmentu a našeho HR. Bude propojovat lidi napříč skupinou Thein Industry a bude tu pro naše zaměstnance ve výrobních spoločnostech.

Co tě u nás čeká?

  • podpora kolegů v průběhu celého pracovního cyklu
  • podílení se na onboardingu a rozvoji naší firemní kultury
  • společně s naší Recruiterkou Ritou budeš zajišťovat nábor nových kolegů
  • příprava pracovních smluv, změny, dodatky, dohody,… (taková tá klasika, která tu musí být a téměř nikoho nebaví ? )
  • kompletace a péče o uskladnění veškerých dokumentů
  • evidence a zajišťování interních i externích školení
  • podílení se na tvorbě koncepce HR procesů v oblasti vzdělávání a rozvoje
  • spolupráce s vedením firmy a kolegy z personálního oddělení na různých projektech a činnostech
  • zajišťování interní a externí komunikaci
  • budeš úzce spolupracovat se mzdovým oddělením
  • administrace lékařských prohlídek zaměstnanců, školení BOZP/PO a jejich kontrola v interním systému

Bez čeho se u nás neobejdeš?

  • máš prokazatelné zkušenosti v oblasti HR na obdobné pozici
  • výše popsaná náplň práce tě zaujala a bavila by tě
  • jsi pečlivý/á a dokážeš převzít zodpovědnost za zadané úkoly
  • jsi schopný si stanovit priority a multitasking ti nedělá problém
  • máš velmi dobré komunikačními schopnosti a umíš dobře argumentovat
  • jsi schopný/á pracovat v dynamickém prostředí a máš proaktivní přístup
  • jsi důvěryhodný/á, dokážeš nakládat s citlivými osobními údaji
  • jsi profík v psané i mluvené formě komunikace
  • jsi týmový hráč
  • máš smysl pro humor a máš rád/a prosecco ?

A co za to na oplátku?

  • práce na plný úvazek na dobu neurčitou pro stabilní strojírenské firmy s rodinnou atmosférou
  • prostor pro realizaci tvých nápadů
  • tým, co táhne za jeden provaz
  • flexibilní pracovní doba
  • pěkné světlé kanceláře na Pankráci v dosahu metra (Pankrác C)
  • podpora zdravého životního stylu (nabízíme Multisport a stravenkovou kartu, kvalitní kávu a společné týmové akce)
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days a homeoffice
  • firemní počítač a mobil
  • nástup ihned nebo dohodou

Jestli tě naše pozice oslovila, dej nám o sobě vědět a pošli nám CV nebo odkaz na LinkedIn. Ozve se ti Rita a společně proberete vše potřebné.

Těšíme se!

Přidat nové CV

Přidat další soubor