Pracovní příležitosti

Bez nahraného životopisu nejsou výsledky optimalizovány.

  • ICT

Analytik Security Operations Center (SOC)

Thein Security hledá vášnivé jedince, kteří nám pomohou chránit naše zákazníky před kybernetickými hrozbami. Hledáme posily bez ohledu na úroveň zkušeností a vzdělání.

Co Vás čeká v Thein Security?

  • Základní analýza kybernetických událostí a jejich vyhodnocování
  • Sledování aktivity v bezpečnostních nástrojích SIEM a SOAR
  • Vytváření a optimalizace pracovních postupů (playbooků)
  • Studium a prohlubování Vašich vědomostí

Co očekáváme od ideálního kandidáta?

  • Analytické myšlení a dovednosti
  • Ochotu přispět našemu týmu a podílet se na ochraně našich klientů
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Znalost technické angličtiny

Oceníme, pokud budete mít:

  • Praktické zkušenosti s bezpečnostními nástroji (ArcSight, Elastic, QRadar, Microsoft Sentinel, XSOAR, Tenable Nessus, OpenVAS, …)
  • Praktické zkušenosti s ticketovacími nástroji (Jira, ServiceNow, …)
  • Základní znalost principů fungování IT infrastruktury, operačních systémů Windows/Linux a síťových protokolů
  • Základní znalost MITRE ATT&CK framework a bezpečnostních principů (CIA triad)
  • Certifikace dokládající Vaše zkušenosti kupř. CompTIA Security+, Blue Team Level 1

Co naopak nabízíme my?

  • Příležitost odstartovat kariéru v oblasti IT security
  • Rozvoj v oboru s možností učit se od dlouholetých profesionálů v oboru cybersecurity
  • Přístup ke špičkovým bezpečnostním technologiím
  • Příjemné prostředí v moderních prostorách na Pankráci, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, sick days, stravenková karta Sodexo a další)

Přidat nové CV

Přidat další soubor